Vila - nawozy

Skandynawskie rarytasy dla roślin.

+48 91 88 28 800     biuro@vila-nawozy.pl

Rozstrzygnięcie konkursu na "Królewski trawnik 2016"

Rozstrzygnięcie konkursu na "Królewski trawnik 2016"

Tytuł "Królewskiego Trawnika 2016"  przypadł forowiczce annak-n za uzyskaną równą, gęstą i soczyście zieloną murawę, nienagannej jakości, a także doskonałe wkomponowanie trawnika w otaczający go ogród.

Na miejscu drugim znalazł się trawnik zgłoszony przez adanjan za inspirującą historię i wysiłek włożony aby uzyskać efekt końcowy. Miejsce trzecie zajął andy56 za estetyczne wkomponowanie świetnie utrzymanej darni w pozostałe elementy ogrodu.

Wśród ponad 30 nadesłanych zgłoszeń na specjalne uznanie jury konkursowego zasłużyły także zgłoszenie trawnika założonego na balkonie na 4 piętrze przez remigiuszdorawa oraz artystyczne rysunki na trawie autorstwa Lidia . Oba zgłoszenia zostały wyróżnione i nagrodzone naszymi nawozami i upominkami firmowymi.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy i życzymy kolejnych sukcesów w pielęgnacji swoich trawników. Nagrodzonym i wyróżnionym z całego serca gratulujemy. Mamy nadzieję, że utrzymanie tak wspaniałych trawników będzie łatwiejsze dzięki naszym nawozom.

Szczegółowy opis na forum poradnika ogrodniczego.pl (poniżej wpisów konkursowych):

http://forum.poradnikogrodniczy.pl/konkurs-krolewski-trawnik-2016-t10509-30.html

Nasz kanał