Vila - nawozy

Skandynawskie rarytasy dla roślin.

+48 91 88 28 800     biuro@vila-nawozy.pl

Dzień Ogrodnika w ROLMARKET Bodzanów

W sobotę 13 czerwca zapraszamy do Centrum Ogrodniczego Rolmarket w Bodzanowie k. Płocka na Dzień Ogrodnika. Imprezę poprowadzi dziennikarz telewizyjny Witold Czuksanow, współtwórca programu "Rok w ogrodzie" (TVP1) oraz twórca programów "Laur dla ogrodnika" oraz "Ogród po polsku". W programie są m. in. konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, wysokie rabaty, ciekawostki z zakresu pielęgnacji roślin, porady ekspertów, wykład na temat zwalczania szkodników i chorób grzybowych na roślinach oraz zabawy dla dzieci. Szczegóły związane z Dniem Ogrodnika znajdziecie na stronie: http://goo.gl/SI6TF6 Czekamy na Państwa!

Vila na targach GARDENIA 2015

Stoisko firmowe Vili podczas targów GARDENIA było jednym z najliczniej odwiedzanych wśród wystawców z branży nawozowej.

Vila wyróżniona na targach Florady

Na targach hurtowni ogrodniczej Florada z Zielonki k. Warszawy firma Vila zajęła drugie miejsce pod względem wartości zebranych zamówień !

Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy naszym klientom oraz partnerom handlowym najserdeczniejsze życzenia wielu radosnych chwil spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, zaskakujących pozytywnie dni w nadchodzącym Nowego Roku i kolorowego Sylwestra !

Jak dbać o trawnik jesienią

Zapraszamy na kolejny odcinek naszego "ogródkowego" serialu - temat na czasie: pielęgnacja trawników jesienią. Film dostępny w okienku na dole strony głównej lub na naszym kanale YouTube (trzeba skopiować poniższy tekst do przeglądarki): http://youtu.be/wBB8aQFf_tw

Nasz kanał