Vila - nawozy

Skandynawskie rarytasy dla roślin.

+48 91 88 28 800     biuro@vila-nawozy.pl

Zapraszamy na targi GARDENIA, Poznań 21-23 luty 2019

Już za kilka dni wielkie święto branży ogrodniczej - targi GARDENIA w Poznaniu. Na naszym stosiku nr 77 w pawilonie 5 zaprezentujemy nawozy płynne z nowej serii Vila Sprint oraz cieszące się już uznaniem nawozy posypowe w nowych atrakcyjnych opakowaniach.

Duże zainteresowanie nowościami Vila na GARDENII

Premiera nowej serii nawozów rozpuszczalnych Vila Crystal oraz innowacyjnego nawozu do trawników z mchem AntyMech - z tymi nowościami zapoznali się zwiedzający stoisko Vili na targach Gardenia w Poznaniu.

Nowy film o pielęgnacji tui

Na kanale YouTube VilaNawozyPL pojawił się nowy film z serii poradnikowej nt. uprawy i pielęgnacji żywotników / tui - dostęp po wysunięciu się zakładki bocznej (języczka) YouTube.

Jak pielęgnować różaneczniki ?

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia profesjonalistów i zobacz najnowszy film nt. uprawy i pielęgnacji różaneczników - dostęp poniżej w okienku z tytułem filmu. Więcej naszych video-poradników dostępnych w zakładce bocznej YouTube - po wysunięciu się zakładki kliknij pod okienkiem z filmem na napis Nasz kanał.

Rozstrzygnięcie konkursu na "Królewski trawnik 2016"

Znamy już zwycięzców zakończonego 5.czerwca konkursu na "Królewski trawnik 2016" przeprowadzonego wśród forowiczów poradnika ogrodniczego.pl. Nasza firma była fundatorem nagród i patronowała temu konkursowi.

Nasz kanał