Vila - nawozy

Skandynawskie rarytasy dla roślin.

+48 91 88 28 800     biuro@vila-nawozy.pl

Rënk "Wiosna w Ogrodzie" 13-15 maja 2016

Mimo wietrznej pogody wiele osób odwiedziło nas podczas XIV edycja Targów Rënk "Wiosna w Ogrodzie". Serdecznie dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Jak przygotować trawnik i iglaki do zimy

Sezon wegetacyjny powoli dobiega końca, dlatego trzeba zacząć przygotowywać rośliny do zimy. O tej porze roku trawnik przestanie być głównym punktem ogrodu, a rolę pierwszoplanową zaczną odgrywać rośliny iglaste. Zobacz krótki film, w którym ogrodniczka Kasia radzi jak dbać o trawniki i iglaki u progu jesieni - kliknij w okno z wyświetlanym ekranem filmu na dole strony głównej.

Dzień Ogrodnika w ROLMARKET Bodzanów

W sobotę 13 czerwca zapraszamy do Centrum Ogrodniczego Rolmarket w Bodzanowie k. Płocka na Dzień Ogrodnika. Imprezę poprowadzi dziennikarz telewizyjny Witold Czuksanow, współtwórca programu "Rok w ogrodzie" (TVP1) oraz twórca programów "Laur dla ogrodnika" oraz "Ogród po polsku". W programie są m. in. konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, wysokie rabaty, ciekawostki z zakresu pielęgnacji roślin, porady ekspertów, wykład na temat zwalczania szkodników i chorób grzybowych na roślinach oraz zabawy dla dzieci. Szczegóły związane z Dniem Ogrodnika znajdziecie na stronie: http://goo.gl/SI6TF6 Czekamy na Państwa!

Vila na targach GARDENIA 2015

Stoisko firmowe Vili podczas targów GARDENIA było jednym z najliczniej odwiedzanych wśród wystawców z branży nawozowej.

Nasz kanał