Vila - nawozy

Skandynawskie rarytasy dla roślin.

+48 91 88 28 800     biuro@vila-nawozy.pl

Życzenia na Wielkanoc

Wszystkim naszym klientom i kontrahentom składamy życzenia radosnych, pełnych nadziei i optymizmu Świąt Wielkiej Nocy. Radosnego Alleluja! Zespół Vila Sp. z o.o. Sp.k.

Nowa seria nawozów płynnch Vila Sprint

Na kolejny sezon Vila przygotowała ofertę nawozów płynnych do bezpośredniego użycia. Nowości są już dostępne w sklepach. Szczegóły w dziale NASZE NOWOŚCI.

Duże zainteresowanie nowościami Vila na GARDENII

Premiera nowej serii nawozów rozpuszczalnych Vila Crystal oraz innowacyjnego nawozu do trawników z mchem AntyMech - z tymi nowościami zapoznali się zwiedzający stoisko Vili na targach Gardenia w Poznaniu.

Zapraszamy na targi GARDENIA, Poznań 2-4 maraca 2017

Już za kilkanaście dni wielkie święto branży ogrodniczej - targi GARDENIA w Poznaniu. Na naszym stosiku nr 101 w pawilonie 5 po raz pierwszy publicznie będzie miała miejsce premiera nowej serii nawozów krystalicznych Vila Crystal. To znakomita okazja do zapoznania się z naszymi nowościami i porozmawiania o tym co jeszcze przygotowaliśmy dla miłośników ogrodów na ten sezon. Do zobaczenia w Poznaniu!

Nowy film o pielęgnacji tui

Na kanale YouTube VilaNawozyPL pojawił się nowy film z serii poradnikowej nt. uprawy i pielęgnacji żywotników / tui - dostęp po wysunięciu się zakładki bocznej (języczka) YouTube.

Nasz kanał