Vila - nawozy

Skandynawskie rarytasy dla roślin.

+48 91 88 28 800     biuro@vila-nawozy.pl

Jak pielęgnować różaneczniki ?

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia profesjonalistów i zobacz najnowszy film nt. uprawy i pielęgnacji różaneczników - dostęp poniżej w okienku z tytułem filmu. Więcej naszych video-poradników dostępnych w zakładce bocznej YouTube - po wysunięciu się zakładki kliknij pod okienkiem z filmem na napis Nasz kanał.

Rozstrzygnięcie konkursu na "Królewski trawnik 2016"

Znamy już zwycięzców zakończonego 5.czerwca konkursu na "Królewski trawnik 2016" przeprowadzonego wśród forowiczów poradnika ogrodniczego.pl. Nasza firma była fundatorem nagród i patronowała temu konkursowi.

Rënk "Wiosna w Ogrodzie" 13-15 maja 2016

Mimo wietrznej pogody wiele osób odwiedziło nas podczas XIV edycja Targów Rënk "Wiosna w Ogrodzie". Serdecznie dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Jak przygotować trawnik i iglaki do zimy

Sezon wegetacyjny powoli dobiega końca, dlatego trzeba zacząć przygotowywać rośliny do zimy. O tej porze roku trawnik przestanie być głównym punktem ogrodu, a rolę pierwszoplanową zaczną odgrywać rośliny iglaste. Zobacz krótki film, w którym ogrodniczka Kasia radzi jak dbać o trawniki i iglaki u progu jesieni - kliknij w okno z wyświetlanym ekranem filmu na dole strony głównej.

Nasz kanał