Vila - nawozy

Skandynawskie rarytasy dla roślin.

+48 91 88 28 800     biuro@vila-nawozy.pl

Na 1-go Maja POLSKA W KWIATACH w Lubinie!

Już 1-go Maja akcja POLSKA W KWIATACH zawita do Lubina (woj. Dolnośląskie). Będziemy się bawić podczas lokalnego "Święta kwiatów" na lubińskich błoniach w godz. 13.00-15.00. Gorąco zapraszamy!

Wielkanoc 2019

Wszystkim naszym klientom i kontrahentom składamy życzenia radosnych, pełnych nadziei i optymizmu Świąt Wielkiej Nocy. Radosnego Alleluja! Zespół Vila Sp. z o.o. Sp.k.

POLSKA W KWIATACH w Opatówku

Kolejnym miejscem akcji POLSKA W KWIATACH będzie Opatówek k. Kalisza. Miłośników kwiatów zapraszamy w niedzielę 28.04 do Zespołu Szkół im. Stanisława Mikołajczyka ul. Parkowa 1. Bawimy się podczas targów "Pamiętajcie o ogrodach". Czas imprezy 9.00-11.45.

Zapraszamy na targi GARDENIA, Poznań 21-23 luty 2019

Już za kilka dni wielkie święto branży ogrodniczej - targi GARDENIA w Poznaniu. Na naszym stosiku nr 77 w pawilonie 5 zaprezentujemy nawozy płynne z nowej serii Vila Sprint oraz cieszące się już uznaniem nawozy posypowe w nowych atrakcyjnych opakowaniach.

Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy naszym klientom oraz partnerom handlowym najserdeczniejsze życzenia wielu radosnych chwil spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, udanego Sylwestra i zaskakujących pozytywnie dni w nadchodzącym Nowego Roku!

Nasz kanał